III liga futsalu. Leo ma mistrzostwo na wyciągnięcie ręki

bc
archiwum/ze zbiorów klubu
Kibice Leo Lniska chłodzą już butelki z szampanem, bo w sobotę w Żukowie ich zespół stoczy rewanżowy pojedynek finału III pomorskiej ligi futsalu. Reprezentanci gminy Żukowo tytuł mają na wyciągnięcie ręki, bo w pierwszym meczu rozbili ŻTS Nowy Dwór Gdański aż 12:5.

W spotkaniu w Nowym Dworze gracze z Lnisk próbowali szybko przejąć inicjatywę, ale pierwsza połowa przebiegała pod znakiem wymiany ciosów i skończyła się remisem 3:3. Tuż po zmianie stron Leo zdobyło trzy bramki, co rzutowało na przebieg kolejnych minut. Gospodarze próbowali odrabiać straty, goście skutecznie kontrowali i wygrali 12:5.

Bramki dla zwycięzców zdobyli: Przemysław Duda 2 (7, 21) Sławomir Lipkowski 2 (11, 25) Marcin Jasiński 3 (15, 23’, 24) Damian Hebda 2 (26, 39) Marcin Dampc 3 (27, 36, 40).

Taki wynik sprawia, że musiałaby się wydarzyć katastrofa, by w rewanżu zespół z Nowego Dworu zdołał odrobić straty. Jak będzie w rzeczywistości, można się przekonać w sobotę o godz. 20.20 w hali widowiskowo - sportowej w Żukowie.