Grudzień w Pałacu Łebunia

Materiał informacyjny Pałac Łebunia Sp. z o.o. Sp. K.

Mimo, że do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze kilka tygodni, to w Pałacu Łebunia przygotowania i celebrowanie tego magicznego czasu zaczyna się już 1 grudnia. Choinka w restauracji, rozwieszone lampki na tarasach, dekoracje w bibliotece, wprowadzają Gości w prawdziwie świąteczną atmosferę.

Rozpoczniemy spotkaniem ze świętym Mikołajem na plenerowych Mikołajkach w niedzielę, 6 grudnia od godziny 12.00. Najmłodsi będę mogli spotkać się z Mikołajem, a rodzice wypić grzańca i wspólnie upiec kiełbaski na palenisku. Dla tych, którzy zastanawiają się, co podarować w prezencie swoim najbliższym, polecamy zakup eleganckiego vouchera na masaż, kolację lub pobyt w Pałacu Łebunia. Jako prezenty idealnie sprawdzą się również skrzynki, wypełnione oryginalnymi przetworami przygotowanymi przez nasz zespół.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to idealna okazja do wigilijnego spotkania firmowego. Zespół Pałacu Łebunia przygotuje elegancką kolację dla najbardziej wymagających.

Dla wszystkich, którzy chcą zyskać trochę spokoju i wolnego czasu proponujemy skorzystać z usługi cateringu świątecznego. Szef Kuchni przygotuje tradycyjne wigilijne dania, z którymi można zapoznać się tutaj. Szczególnie polecamy barszcz, aromatyczną grzybową, pieczoną kaczkę, przepyszne pierogi z kapustą i grzybami.

Pałac Łebunia
Pomorska 36
Łebunia

Kontakt. 693 070 070
www.palac-lebunia.pl
Facebook

Dodaj ogłoszenie