Graham Sierakowice liderem II ligi kartuskiej halówki

(EL)
W przedostatniej kolejce kartuskie halówki Graham Sierakowice utwierdził swoje zwycięstwo w II lidze. Natomiast w superlidze punkty zdobyła zajmująca ostatnie miejsce w tabeli drużyna Elus Kartuzy, która pokonała P.W. Milenium Leszno.

Miano najskuteczniejszego zawodnika halówki po ostatniej kolejce zyskał Jan Przybyszewski z Grunke Somonino. Podczas spotkania padła tysięczna bramka XX rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej w Kartuzach. Strzelił ją został Maciej Konkol z Grunke.

W II lidze najciekawszy był mecz pomiędzy 4ML Budowa-Syldar Kartuzy i Grahamem Sierakowice. Ekipa z Kartuz przystąpiła do meczu bardzo skoncentrowana. Po zaangażowaniu zawodników widać było, że zależy im na zwycięstwie. Dzięki dobrej grze tej drużyny do przerwy wygrywała ona 3:1. W drugiej połowie na parkiecie nadal trwała twarda, zacięta rywalizacja jednak bramki strzelali już tylko zawodnicy Grahama. Mecz zakończył się remisem 3:3. Punkt zdobyty przez Graham zapewnił tej ekipie I miejsce w tabeli II ligi.