Futsal FC Kartuzy zagrał z drużyną Futsal Politechnika Gdańska. Mecz pełen emocji! ZDJĘCIA AKTUALIZACJA

Lucyna Puzdrowska
25 marca w hali widowiskowo-sportowej w Kiełpinie kartuska drużyna przegrała 1:2. Lucyna Puzdrowska
Tym razem również szczęście dopisało naszym. Byli też zdecydowanie lepsi od rywala. FC Kartuzy wygrał spotkanie z Politechniką Gdańską 7:3. Po pierwszej połowie sytuacja nie wyglądała różowo. Goście prowadzili 1:2. Jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił na początku spotkania Sylwester Bielicki. W drugiej połowie szczęście się odwróciło i kartuzianie zdobyli przewagę, powiększając ją z minuty na minutę

Pełen emocji mecz rozgrała dziś drużyna FC Kartuzy z Politechniką Gdańską. Zawodnicy i trener krytykowali i nie zgadzali się z decyzjami sędziów, które chwilami były dwuznaczne i dość kontrowersyjne. Trener FC Kartuzy, Jakub Hoffmann, nie wytrzymał psychicznie i wdał się w dyskusję z jednym z sędziów. Niestety, ten absolutnie nie przyjął argumentów kartuskiego szkoleniowca, a jego wybuch emocji został ukarany żółtą kartką.
Po bramce Sylwestra Bielickiego Kartuzy dłuższy czas prowadziły. Sytuację na remis zmienił rzut karny. W chwilę później goście powiększyli przewagę, strzelając bramkę na 2:1. Ten wynik utrzymywał się do 30 minuty meczu.
FC wyszedł wyrównał i wyszedł na prowadzenie, stopniowo zwiększając przewagę do 7:3. Kolejne bramki w tym spotkaniu strzelili: Błażej Wróbel, Michał Papina, Jakub Kąkol i ponownie Sylwester Bielicki. Brawo!
Kolejne spotkanie FC rozegra 8 kwietnia. Tym razem rywalem drużyny będzie Mieszko Gniezno.