Dobra pasja kartuzian

(K.K.)
Artur Supernak i Paweł Pytka w walce z napastnikiem Żukowa.
W kolejnym sparingowym spotkaniu przed zbliżającym się sezonem ligowym, piłkarze GKS Cartusia pokonali w Żukowie, miejscowy zespół 1:0. W pierwszej połowie kartuski trener, Jacek Grembocki postawił na młodych ...

W kolejnym sparingowym spotkaniu przed zbliżającym się sezonem ligowym, piłkarze GKS Cartusia pokonali w Żukowie, miejscowy zespół 1:0.

W pierwszej połowie kartuski trener, Jacek Grembocki postawił na młodych zawodników. Wystawił zespół złożony niemal w całości z juniorów. Jedynym starszym zawodnikiem na boisku był Michał Klaman. Zawodnik ten po przeprowadzonej w pierwszej połowie indywidualnej akcji, zdobył jedyną bramkę w meczu.

Po przerwie kartuski szkoleniowiec wystawił do gry doświadczonych zawodników z Piotrem Młyńskim, Pawłem Budziwojskim oraz Dariuszem Skrzypczakiem na czele. Mimo wielu okazji do zdobycia kolejnego gola, wynik spotkania nie uległ zmianie. Zespół KS Żukowo coraz częściej zagrażał bramce, dobrze broniącego tego dnia Filipa Żemojtela. Ambitnie grający w pierwszej połowie, młodzi zawodnicy kartuskiego zespołu zaprezentowali się bardzo dobrze na tle rutynowanego przeciwnika.

Dzisiaj o godzinie 16 na kartuskim stadionie, GKS Cartusia rozegra kolejny mecz sparingowy z nowym piątoligowcem GKS Sierakowice.