Cartusia 1923 wygrała 2:1 z Powiślem Dzierzgoń. Zadecydował gol w doliczonym czasie gry

nadesłane/Cartusia 1923
Po nieudanym starcie sezonu w zeszłym tygodniu piłkarze Cartusii 1923 odnieśli w sobotę swoje pierwsze zwycięstwo w najnowszej serii rozgrywek. Nie przyszło ono jednak łatwo - dopiero w 92. minucie padł decydujący gol spotkania.

W sobotę 8 sierpnia podopieczni Błażeja Adamusa podjęli na własnym boisku drużynę Powiśle Dzierzgoń. Pierwsza bramka spotkania padła dopiero na początku drugiej połowy, dzięki celnemu strzałowi Dominika Bucholca z Cartusii. Goście jednak odrobili straty w 69. minucie - punktował tutaj Dariusz Staniaszek.

Na decydujący gol trzeba było poczekać. Dopiero w doliczonym czasie gry od remisu uratował niebiesko-biało-czarnych Cezary Gawron. Jest to pierwsze zwycięstwo Cartusii w tym sezonie.