Cartusia 1923 Kartuzy zremisowała z GKS Kowale 1:1

nadeslane/Cartusia 1923 Kartuzy
W przedostatniej kolejce rundy jesiennej Cartusia 1923 Kartuzy zremisowała na własnym boisku z GKS Kowale 1:1. Było bardzo blisko wygranej – wyrównującą bramkę przeciwnicy strzelili w ostatniej akcji meczu.

Podopieczni Błażeja Adamusa w sobotę podjęli na własnym boisku niżej notowaną w tabeli IV ligi drużynę GKS Kowale. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1, przy czym prawie cały mecz przebiegł bez bramki.

Pierwszy gol padł dopiero w 84. minucie, w wykonaniu Jana Turowskiego. Goście jednak wyrównali w ostatniej akcji spotkania – w 95. minucie. Po tym strzale sędzia główny nie pozwolił już rozpocząć od środka i zakończył sobotni pojedynek.

Składy drużyn:

Cartusia 1923: Petka - Raulin, Dawidowski, Jankowski, Mach- Adamkiewicz (kpt.), Bodzak, Toporek (72' Piór), Nurek, Turowski- Ustowski;
Rez.: Wezel- Piór, Konkol, Rypel;

GKS Kowale: Gołuński - Bork (72. Lisowski), Stefanik, Kowalczyk, Borkowski (78. Bujak), Gierałtowski, Kloskowski, Kustusz (78. Podobiński), Kwasny, Przybylski, Przybyszewski.

Bramki: 1:0 Jan Turowski (84.), 1:1 Michał Podobiński (95.)

(info: nadesłane/Cartusia 1923 Kartuzy)