16 października otwarcie marketu Kabe w nowej lokalizacji w Dzierżążnie

Materiał informacyjny - KRZYSZTOF BERTLING FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ,,KABE''
Udostępnij:
Market Kabe w Dzierżążnie funkcjonuje już od 9 lat, systematycznie umacniając swoją pozycję na rynku. Już za kilka dni będzie można zrobić zakupy w nowym, nie dzierżawionym jak dotąd, obiekcie. Właścicielami sklepu są Alina i Krzysztof Bertlingowie. 16 października na klientów czekać będzie mnóstwo atrakcji, w tym wiele promocji.

Właściciele Marketu Kabe mają podwójne powody do radości i satysfakcji. Nie tylko otwierają całkowicie własny tym razem sklep spożywczo-przemysłowy, ale też 30 września br. zostali laureatami prestiżowej nagrody. Hermes Handlowy „Poradnika Handlowca” 2021 w kat. Handel Detaliczny z Tradycjami, trafił do Aliny i Krzysztofa Bertling.

Nowy market Kabe jest znacznie większy i nowocześniej wyposażony

Zmienia się też lokalizacja. Od 16 października sklep zaprasza klientów do punktu w Galerii Kartuskiej przy ulicy Kartuskiej 2E.

W ofercie szeroki wybór przeróżnych produktów. Można się zaopatrzyć w świeże owoce i warzywa, a stoisko mięsne oprócz zawsze świeżego mięsa proponuje szeroki wybór wędlin. Do kupna zachęca też bogata gama wyrobów mleczarskich. Market bogaty jest w różnego rodzaju produkty spożywcze, artykuły przemysłowe oraz chemii gospodarczej.

- Bardzo się cieszymy, że już w sobotę, 16. października będziemy mogli zaprosić naszych klientów do nowego obiektu. Przenosimy się dosłownie po sąsiedzku, do Galerii Kartuskiej w Dzierżążnie, więc nasi stali klienci, jak i nowi, nie będą mieli problemu ze znalezieniem naszego marketu. - zapewnia Krzysztof Bertling, współwłaściciel Marketu Kabe. - W dniu otwarcia sklep będzie czynny od godziny 5.30. Na ten dzień przygotowaliśmy słodki poczęstunek i drobne upominki dla każdego klienta. Czeka też na państwa sporo bardzo atrakcyjnych promocji i degustacji.

Na co mogą liczyć klienci 16 października?

W tej sprawie rąbka tajemnicy uchyla Alina Bertling, współwłaścicielka Marketu Kabe.

- Przede wszystkim od 16 października codziennie na naszych klientów czekać będzie wiele nowości, w tym przede wszystkim ciepły garmaż, tzn. ziemniaki, warzywa i różnego rodzaju mięsa - zdradza Alina Bertling. - Kolejna nowość to kanapki własnego wyrobu, przygotowywane na miejscu ze świeżych produktów. Codziennie będzie też dostępna gorąca kawa z expresu. W markecie dostępny też będzie punkt Totalizatora Sportowego.

Jeśli natomiast chodzi o sam dzień otwarcia, atrakcji również nie zabraknie.

- Od godziny 5.30 rano aż do godziny 22 zapraszamy na liczne promocje i słodki poczęstunek, przygotowany przez Cukiernię Alicja w Kiełpinie oraz upominek dla każdego klienta - zachęca do odwiedzin Alina Bertling.

Zapoznaj się z planowanymi promocjami!

Od godziny 9 – degustacje i inne niespodzianki

- W tym czasie każdy klient może liczyć na grzańca od Michela Moran. Co prawda sam mistrz nie będzie mógł wziąć udziału w otwarciu, ale przesłał nam wszystko co potrzebne - objaśnia pani Alina.

Również od godziny 9 dostępne będą degustacje wypieków Spółdzielni Mestwin w Kartuzach oraz wypieków własnych Marketu Kabe.

- Dużą atrakcją dla dzieci będzie natomiast wizyta Leonka - maskotki firmy Hortex, który rozdawać będzie soczki - kontynuuje Alina Bertling. - Ponadto każde dziecko otrzyma od nas upominek. Będzie też możliwość pomalowania buziek.

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie