Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie z podróżą w kartuskiej bibliotece

  Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kartuzach
  Kartuzy, ul. Gdańska/15

  17:00 - 19:00 Środa, 15 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Żurakowskiego w Kartuzach zaprasza na spotkanie z podróżą „Z pasji do ludzi, z pasji do podróży, z pasji do Indii”. Prelegentem będzie Eliza Taworska - coach, trener, konsultant ds społecznej odpowiedzialności biznesu, Prezes Fundacji Global Language. Prowadzi ona indywidualne sesje coachingowe wzmacniając ludzi w procesach zmiany. Przeprowadziła ponad 6000 godzin szkoleniowych dla biznesu w obszarze rozwoju osobistego, zarządzania i wdrażania kultur coachingowych oraz CSR. Na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zajęcia dla studentów z zakresu wdrażania kultur coachingowych oraz CSR. Jest prelegentem na konferencjach, sympozjach, targach.
  Od początku pracy zawodowej towarzyszy jej aktywność społeczna.  Aktualnie zarządza Fundacją Global Language, która w ramach wypraw wolontariackich do Indii wspiera edukację dzieci żyjących w slumsach poprzez osobiste zaangażowanie wolontariuszy. Dzięki działaniom Fundacji Polacy niezależnie od wieku, doświadczenia i wykształcenia mogą uczestniczyć w projektach na terenie Indii. Aktywność Fundacji uzyskała poparcie Ambasady RP w New Delhi. 
  Studiowała w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania na Wydziale Zarządzania, absolwentka Gdańskiej Szkoły Liderów NGO, certyfikowany Master Business Trainer. Podróżuje, pisze, fotografuje.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat kartuski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat kartuski