Wybierz region

Wybierz miasto

  Śniegołazy 2016

  Szlak Kaszubski
  Kartuzy, ul. Wzgórze Wolności/10

  20:30 Od 27.02.2016 do 28.02.2016

  • Wstęp wolny

  Pora znowu wyciągnąć najcieplejsze swetry! W tym roku, już po raz jedenasty, rzucamy wyzwanie mrozom. W noc z 27 na 28 lutego zaatakujemy pieszo czerwony Szlak Kaszubski na odcinku Kartuzy-Skorzewo, Skorzewo-Kartuzy.

  Śniegołazy to jeden z największych nocnych marszów długodystansowych. Impreza skierowana jest do wszystkich miłośników pieszych wędrówek. Tradycyjnie uczestnicy będą mieli do przejścia około 50 km. Oprócz tego muszą pokonać własne słabości, niskie temperatury i prawdopodobnie ogromne ilości śniegu.

  Dwie grupy piechurów wystartują równocześnie z obu przeciwległych krańców trasy. Spotkają się w połowie drogi, a następnie każda podąży w kierunku, z którego nadeszła grupa idąca z naprzeciwka. W ubiegłym roku udział w imprezie wzięło 140 osób. Z roku na rok uczestników jest coraz więcej.

  Organizatorem Śniegołazów jest Akademicki Klub Kadry GDAKK - klub turystyczny działający przy Politechnice Gdańskiej w ramach Oddziału Studenckiego PTTK w Gdańsku.

  Więcej informacji o samym wydarzeniu i miejscach startu na: https://www.fb.com/events/1661143987473146/

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ