Wybierz region

Wybierz miasto

  Pola Nadziei 2016 w Kartuzach

  ZSO nr 2 w Kartuzach
  Kartuzy, ul. Osiedle Wybickiego/33

  13:00 - 18:00 Niedziela, 24 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Akcja charytatywna Pola Nadziei 2016 na terenie Kartuz oraz dekanatów kartuskiego, stężyckiego i sierakowickiego odbędzie się 24 kwietnia 2016 r. Całkowity dochód z przeprowadzonej zbiórki zostanie przeznaczony na  potrzeby i poprawę standardu życia pacjentów  Kartuskiego Hospicjum Domowego oraz zwiększenie liczby pacjentów.
  Organizatorzy zapraszają na festyn okolicznościowy dla mieszkańców Kartuz od godz. 13.00 do 17:30 z licznymi atrakcjami dla dzieci. Po mieście przejedzie grupa motocyklistów, zachęcając do udziału w festynie, będzie koncert zespołu "Czarodzieje z Kaszub, występ Bractwa Rycerskiego ze Starogardu Gdańskiego, pokazy wyposażenia samochodów strażackich, pokazy fajerwerków, msza św. w intencji Hospicjum.
  Współorganizatorem Pól Nadziei są: Kartuskie Centrum Kultury, Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach, Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie, Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat kartuski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat kartuski