Wybierz region

Wybierz miasto

  Mistrzostwa Polski Kick Light Seniorów

  Hala Widowiskowo-Sportowa
  Kartuzy, ul. Marszałak Józefa Piłsudskiego/10

  08:00 Od 13.02.2015 do 15.02.2015

  • Wstęp wolny

  w Kartuzach rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu kick-light.

  Dla mieszkańców Kartuz turniej będzie doskonałą okazją nie tylko do przeżywania emocji na wysokim poziomie, ale też do kibicowania zawodnikom lokalnej Rebelii. Kartuski klub prezentuje bardzo wysokim poziom, co przekłada się na wyniki na arenach krajowych i międzynarodowych.

  Rebelianci do mistrzostw przygotowywują się od kilku miesięcy. W kickboxingu juniorskim to najważniejsza impreza, w której walczymy o punkty MSIR dla swojego regionu. Kartuzy wystawiają mocny 20-osobowy skład. Punktem docelowym jest zdobycie tytułu Drużynowego Mistrza Polski po raz trzeci- podkreśla Patryk Zaborowski, trener klubu. - Na przełomie 3 miesięcy bardzo mocno zwiększyliśmy pracę treningową. Wyjeżdżamy na sparingi do innych klubów. Zaprezentujemy to, jak intensywnie pracowaliśmy w przygotowaniach i stoczymy dobre 3-rundowe pojedynki. Mamy głęboką nadzieję, że lokalna publiczność pomoże nam dopingiem. Serdecznie zapraszamy.

  Mieszkańcy Kartuz będą mieli zatem doskonałą okazję, by kibicować Rebeliantom na „własnym podwórku” . Turniej rozegrany zostanie w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Kartuzach przy ul. Piłsudskiego 10. W sobotę (14 lutego) rozpoczęcie walk przewidziano na godz. 8:00. Również w niedzielę zmagania kickboxerów rozpoczną się o godz. 8:00. Na ten dzień zaplanowano półfinały i finały. Zawody odbędą się pod patronatem Burmistrza Kartuz Mieczysława Grzegorza Gołuńskiego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat kartuski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat kartuski