Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Kultury Kaszubskiej w Kartuzach

  Park Solidarności w Kartuzach
  Kartuzy, ul. Wzgórze Wolności/1

  17:00 Od 24.07.2015 do 26.07.2015

  • Wstęp wolny

  Na trzydniowe poznawanie kultury kaszubskiej do Parku Solidarności zapraszają Kartuzy. Nie zabraknie różnorodnych akcentów regionalnych.
  24 lipca - godz. 17
  Na inaugurację Dni Kultury Kaszubskiej wystąpi Natural Gang Riddimy, po cym scene władnanie przejmą animatorzy z Dynamic Event, by poprowadzić program dla dzieci.
  Będą prezentacje artystyczne kół gospodyń wiejskich, zatańczy RZPiT Sierakowice, na scenie pojawi się Cristo i do nocy uczestnicy bawić się będą na biesiadzie disco polo..

  25 lipca rozpoczęcie już o godz. 15 - najpierw rozstrzygnięcie zawodów wędkarskich o puchar burmistrza Kartuz, będą też prezentacje gastronomiczne kół gospodyń wiejskich. Z recitalem wystąpi Anna Brzeska, publiczność bawić będzie kabarte Kurde Mol. Swój czas będą miały też młode talenty z Kaszub, czyli Kaszubski Idol. Z werwą zaśpiewa też Margaret. Na finał zagra zespół Sami Swoi.

  Niedzielną część Dni Kultury Kaszubskiej rozpocznie kabaret Kuńda - o godz. 15.30.
  Energetyczne rytmy cygańskie zaprezentuje grupa Annutara, Kwieciste Gwiazdy - czyli zespół taneczny z Ukrainy. Muzykę Kaszub usłyszymy w wykonaniu RZPiT Kaszuby. Jak przystało na kontynuację dawnego jarmarku - pojawi się elemenrt satyry w programie Jerzego Kryszaka a na koniec - biesiada muzyczna z zespołem Bayerock

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ