Wybierz region

Wybierz miasto

  dbomb

  Club El Dorado
  Somonino, ul. Spółdzielców/1

  23:55 Sobota, 2 stycznia

  • Wstęp wolny

  dbomb
  Zespół dbomb powstał w 1996 roku w Warszawie, a zadebiutował w 1997 roku. Jego założycielami i pierwszymi liderami byli bracia Bartosz i Jarosław Padyaskowie.
  W 1997 roku grupa wydała pierwszy album "Moja gra", który okazał się sukcesem rynkowym i przyniósł jej nominacje do nagród Dance Music Award. Teledyski dbomb zaczęły pojawiać się w programach muzycznych stacji telewizyjnych Grupy Polsat, a sam zespół zaczął koncertować w klubach na terenie całej Polski. W 1999 roku wydana została druga płyta – Back Again. W tym samym roku grupa otrzymała nagrodę Dance Music Award.
  Od 2007 roku jedynym stałym członkiem, wokalistą i liderem zespołu jest Bartosz Padyasek. 26 lutego 2013 roku po siedmiu latach przerwy ukazała się najnowsza płyta zatytułowana „Lubię kiedy”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat kartuski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat kartuski