Żukowska 10. Kujawski, Kowalski i Czapiewska najszybsi w II starcie Kaszuby Biegają 2015 [ZDJĘCIA]

Żukowska 10 - bieg w ramach Kaszuby Biegają 2015, 3.05.2015 r.
Żukowska 10 - bieg w ramach Kaszuby Biegają 2015, 3.05.2015 r. B. Cirocki
Około 270 zawodników stanęło na starcie biegu Żukowska 10, drugiej imprezy cyklu Kaszuby Biegają 2015. Dystans 10 kilometrów wokół Parku nad Jeziorkiem najszybciej i to z tym samym czasem pokonali Łukasz Kujawski i Marek Kowalski. Wśród kobiet najszybsza była Monika Czapiewska.

Dokładnie 260 zawodników dotarło do mety Żukowskiej 10, zawodów rozgrywanych w ramach cyklu Kaszuby Biegają. 10 kilometrów w tym samym czasie- 32 minut i 30 sekund - pokonali Łukasz Kujawski i Marek Kowalski, ale to ten drugi ostatecznie sklasyfikowany został na pierwszym miejscu. Za nimi uplasował się Michał Rolbiecki, zwycięzca Biegu Piaśnickiego. Wśród kobiet najszybsza była zwyciężczyni ubiegłorocznego cyklu Monika Czapiewska.