Zagrożenia w indywidualnych gospodarstwach rolnych - konkurs w Chmielnie

70 prac plastycznych przygotowanych przez uczniów z wszystkich szkół gminy Chmielno zgłoszono do konkursu "Zagrożenia w indywidualnych gospodarstwach rolnych". Prace nadesłane do Gminnego Ośrodka Kultury w Chmielnie oceniało jury w składzie Krystyna Malek, Wanda Szczęsna, Beata Biankowska i Anna Krauza. Autorzy najlepszych prac będą reprezentować gminę na etapie wojewódzkim konkursu.

w kategorii uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej:
I miejsce – Zofia Szajwaj – Szkoła Podstawowa w Chmielnie
II miejsce – Aleksandra Blok – Szkoła Podstawowa w Reskowie
II miejsce – Zuzanna Ropel – Szkoła Podstawowa w Miechucinie
Wyr. – Patrycja Hinca – Szkoła Podstawowa w Reskowie
Wyr. – Adrianna Petke – Szkoła Podstawowa w Borzestowie
Wyr. – Nikodem Cyrzan – Szkoła Podstawowa w Chmielnie
Wyr. – Agata Drężek – Szkoła Podstawowa w Miechucinie
Wyr. – Katarzyna Formella – Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie
Wyr. – Dominika Tusk - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie

w kategorii uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej:
I miejsce – Monika Reglińska – Szkołą Podstawowa w Reskowie
I miejsce – Samanta Wittke – Szkoła Podstawowa w Miechucinie
II miejsce – Jagoda Stankowska - Szkoła Podstawowa w Borzestowie
Wyr. – Izabela Mielewczyk – Szkoła Podstawowa w Borzestowo
Wyr. – Karolina Żołądź – Szkoła Podstawowa w Borzestowie
Wyr. – Martyna Pryczkowska - Szkołą Podstawowa w Reskowie
Wyr. – Dominika Czaja – Szkoła Podstawowa w Reskowie
Wyr. – Joanna Okrój – Szkoła Podstawowa w Miechucinie
Wyr. – Angelika Biankowska - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie
Wyr. – Beata Bielicka - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie

w kategorii uczniów klas I-III gimnazjum:
I miejsce – Magdalena Kanka – Gimnazjum w Chmielnie
II miejsce – Mateusz Bobkowski – Gimnazjum w Miechucinie
II miejsce – Anna Rychert – Gimnazjum w Miechucinie
Wyr.
∨ Czytaj dalej

– Paulina Rompa – Gimnazjum w Chmielnie
Wyr. – Wiesław Bielicki – Gimnazjum w Chmielnie
Wyr. – Marlena Koszałka - Gimnazjum w Miechucinie


Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się następujące osoby:

w kategorii uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej:
I miejsce – Zofia Szajwaj – Szkoła Podstawowa w Chmielnie
II miejsce – Aleksandra Blok – Szkoła Podstawowa w Reskowie
II miejsce – Zuzanna Ropel – Szkoła Podstawowa w Miechucinie


w kategorii uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej:
I miejsce – Monika Reglińska – Szkołą Podstawowa w Reskowie
I miejsce – Samanta Wittke – Szkoła Podstawowa w Miechucinie
II miejsce – Jagoda Stankowska - Szkoła Podstawowa w Borzestowie

w kategorii uczniów klas I-III gimnazjum:
I miejsce – Magdalena Kanka – Gimnazjum w Chmielnie
II miejsce – Mateusz Bobkowski – Gimnazjum w Miechucinie
II miejsce – Anna Rychert – Gimnazjum w Miechucinie

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię