XII Kartuski Targ Produktów Ekologicznych oferował dobrą, zdrową żywność. Gdy dorośli zaopatrywali się w smakołyki, dzieci z ciekawością przyglądały się żywym żółwiom, gekonom, owadom. Co odważniejsi brali je w ręce, podziwiali przez lupę. Wiceminister Ryszard Zarudzki rozmawiał z rolnikami, dopytywał, czego im trzeba.

XII Kartuski Targ Produktów Ekologicznych był udany. Urozmaiciły go występy talentów muzycznych, na scenie wystąpił sam Demis Roussos - w kartuskim wydaniu Piotra Małszyckiego. Grupa wolontariuszy ze Środowiskowego Domu Samopomocy kwestowała ne rzecz chorej Julki spod Przodkowa.

XII Targ Produktów Ekologicznych w Kartuzach - zdjęcia cz. 1, WIDEO


Wiceminister Ryszard Zarudzki przeszedł się po stoiskach, rozmawiał z rolnikami, dopytywał o zasady ich działania, co trzeba zmienić w przepisach.
XI Kartuski Targ Produktów Ekologicznych w Kartuzach w 2016 r.

>>> X Kartuski Targ Produktów Ekologicznych w Kartuzach - zobacz, co się działo w 2015 r.

Targowi patronują burmistrz Mieczysław Gołuński oraz Andrzej Dolny, dyrektor Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Patronat medialny sprawują m.in. "Dziennik Bałtycki", "Tygodnik Kartuzy".

Turystyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!