Tygodnik Kartuzy

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ten Tygodnik Kartuzy na pamiątkę rodzinną powinni mieć rodzice, dziadkowie i ciocie uczniów ostatnich klas I LO w Kartuzach i ZSP w Sierakowicach. W pięknych kreacjach i fryzurach prezentują się panie, eleganccy są panowie i grono pedagogiczne. W numerze piszemy też o tym, czy w powiecie jest bezpiecznie.

Siedem klas z I LO w Kartuzach, trzy kolejne z ZSP w Sierakowicach - to ozdoba bieżącego Tygodnika Kartuzy.

A w numerze zapraszamy Czytelników do stworzenia mapy bezpieczeństwa powiatu - sygnalizowania miejsc, gdzie czujemy się nieswojo, gdzie spotkać można typ spod ciemnej gwiazdy, gdzie mogą dziać się rzeczy spoza prawa.

Gdy zamykaliśmy ten numer Tygodnika Kartuzy na czołowych pozycjach plebiscytu Osobowość Roku 2015 Powiatu Kartuskiego znajdowali się Ireneusz Korda, Barbara Kąkol, Anna Gwozdz oraz Jacek Miąskowski. To już ostatnie godziny na głosowanie!

Na naszych łamach także sytuacja, która mogła przydarzyć się każdemu - Czytelnik na stacji benzynowej zarysował uszkodzoną myjką swoje auto. Jak zakończyła się sprawa? Przeczytaj!

Zapisaliśmy, jak mieszkańcy Gołubia wspominają dawne zimy. To są dopiero opowieści!

U nas dowiesz się, gdzie udać się na kolędowe koncerty, jak bawić się będą dzieci z Banina na kreatywnym balu kostiumowym.

Zapraszamy na wyniki Mistrzostw Okręgu Gdańskiego w Wędkarstwie Podlodowym i wyniki biegów narciarskich.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!