Trops Kartuzy pokonał Widzew Łódź i wygrał turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski U-14 [ZDJĘCIA]

Mecz Trops Kartuzy - Widzew Łódź w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Kobiet U-14 w Koszykówce, 26.04.2015 r. Bartosz Cirocki
Koszykarki Tropsa Kartuzy pokonały Widzew Łódź 67:50 i wygrały rozgrywany w Kartuzach ćwierćfinał Mistrzostw Polski U-14 Kobiet. Drugie premiowane awansem do półfinały miejsce zajął zespół X-Demon Tęcza Leszno.

Wiele radości dostarczyły w ten weekend swoim kibicom zawodniczki Tropsa Kartuzy - w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski w Koszykówce Kobiet U-14, którego były gospodyniami, wygrały wszystkie spotkania i zajęły pierwsze miejsce.

W ostatnim spotkaniu drużyna Arkadiusza Bloka stanęła naprzeciw Widzewa Łódź. Początek spotkania był nerwowy i wyrównany, oba zespoły popełniały dużo błędów. Z czasem jednak miejscowe zaczęły osiągać przewagę i wygrały spotkanie 67:50 (11:9, 19:11, 18:16, 19:14).

Jeszcze w maju Trops rozegra turniej półfinałowy mistrzostw, w którym powalczy o miejsce w wielkim finale.

Drugi niedzielny mecz MKS Basket Chrobry Głogów - X-Demon Tęcza Leszno zakończył się wynikiem 50:67. Zespól z Leszna zajął tym samym drugie miejsce w turnieju i również awansował do półfinału.