Premierowy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” pokazał, że mamy w Polsce mnóstwo atrakcyjnych dziewczyn pełnych krągłości i wdzięku! Z ponad tysiąca kandydatek, podczas castingu, a następnie po sesji zdjęciowej, jury wybrało pierwsze siedem, które będą walczyć o tytuł #Supermodelki Plus Size. W drugim odcinku wybrane zostanie kolejne osiem uczestniczek, które zamkną finałową piętnastkę i zamieszkają w domu modelek. Kto czeka na taką szansę? Drugi odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” oglądajcie w środę, 13 września o 20:40 w Polsacie! A w galerii zdjęć zobaczcie dziewczyny, które marzą o wielkiej karierze.


Hallo

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

UJAWNIAMY KATOWICKIEGO PEDOFILA I ZOOFILA WRAZ Z DOWODAMI MARKA SĘKA Z PANEWNIK (gość)

Tu macie wszystkie DOWODY na jego zboczenia
https://www.minds.com/blog/view/766851980894150662

POSŁUCHAJ JAK MAREK SĘK MÓWI, ŻE MOŻE UPRAWIAĆ SEX ZE ZWIERZĘTAMI:
https://drive.google.com/open?id=0Bx9c7TEmacm2RXJncUY2bE1ubkE

ZOBACZ JEGO SZKARADNĄ TWARZ
http://zapisz.net/images/945_610_marek_s_k_pedofil_zoofil_p.jpg

Marek Sęk właściciel strony www.paranormalium.pl TO WYJĄTKOWO ZBOCZONY AUTYSTA/DEWIANT, który został przyłapany w sieci na molestowaniu nieletnich 12-13-14-15 letnich dziewczynek w serwisie ask.fm w 2014r.
Marek Sęk to AUTYSTA o wypaczonej łajdackiej złośliwej psychice, który chciał zrobić krzywdę nauczycielce, która wyrzuciła go ze szkoły muzycznej, a internautom, którzy go irytowali chciał odrąbywać głowy siekierką-przeczytasz o tym w linku do bloga.
Strona jaką prowadzi paranormalium.pl służy mu do „łowienia” nieletnich zagubionych i zaniedbanych dzieci, pod pretekstem zgłębiania zjawisk paranormalnych.

Marek Sęk spłodził w sieci tysiące szkalujących i plugawych komentarzy na człowieka, który pokazał jego dewiacje i zboczenia używając do tego anonimowych sieci jak TOR i VPN służącymi pedofilom do wymiany plików i przeglądania pornografii dziecięcej.

Jeśli chcesz wiedzieć o nim więcej prawdy i szczegółów napisz:
pinokioriese@gmail.com lub zadzwoń pod nr. 500*420*579 wszystkiego się dowiesz.

CZY TAKI SZPETNY TYP MA PRAWO ISTNIEĆ JAKBY NIGDY NIC W SIECI I LANSOWAĆ SWOJE ZOOFILSKIE UPODOBANIA POLUJĄC NA NIELETNIE ZAGUBIONE NASTOLATKI?

Paszport polsat i do Calais ino raz! (gość)

Do arabów wysłać do obozu w Calais tam schudną w kilka dni. Wincyj kebabów z sosem czosnkowym..wstyd sie tak zapuścić bleee

Louis (gość)

Supermodelka Plus Size. Kolejne dziewczyny czekają na wielką karie... Ludzie bez przesady....jedno pytanie ,,,czy te panie słyszały o poborach do policji i wojska w mundurach moro godnie reprezętowalibyście barwy biało - czerwone....Całe szczęście że ten fotopisarczyk nie wmówił wam że potraficie latać,,,,,Kiedy w polsce nastąpi normalizacja umysłów.....Proszę wejść na tzw,,,cat walk....w Venezueli,,,Colombii,, Meksyku.....i zobaczycie jak powinna wyglądać modelka,,,,,a ta pani w pozycji ''kucka''' co to jest ??śiku śię jej zachciało czy ma zamiar puścić bąka,,,,,nie słuchajcie buraków z aparatami fotograficznymi,,,,,,

Louis (gość)

Supermodelka Plus Size. Kolejne dziewczyny czekają na wielką karierę..... Przepraszam a jaką karierę.....mamy tu kolejnego imbecyla propagującego
żeczy nie możliwe przecież ten idiota powinien trafić pod paragraf za wprowadzanie ludzi w błąd....lub trafici do chirurga aby go wykajstrował,,,za zatrówanie zdrowego slołeczeństwa....