Witold Treder, Jan Górski, Zygfryd Pituła, firma TERMA, Janina Kozyra, Serge Bosca i Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk z nagrodami Sucovia za rok 2015.

Odbyło się wręczenie gminnych nagród Sucovia. Nagrody w poszczególnych kategoriach z rąk burmistrza gminy Żukowo Wojciecha Kankowskiego i przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie Witolda Szmidtke otrzymali:

Kultura


* Witold Treder - za całokształt działalności kulturalnej w rzecz rozwoju i promocji gminy Żukowo. Nominacje otrzymali również Elżbieta i Eugeniusz Pryczkowscy.

Sport


* Jan Górski - za długoletnią działalność na rzecz kultury fizycznej, szkolenie dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach sportowych. Nominacje otrzymali też: Magdalena Miller i Pomorska Szkoła Walki Fighter.

Inicjatywy społeczne


* Zygfryd Pituła - za 60 letnią bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi. Nominacje otrzymali: Gabriela Kapica oraz Robert Regliński.

Gospodarka


* firma TERMA Sp. z o.o. za dynamiczny rozwój firmy w kraju i za granicą. Nominację otrzymał również Stanisław Szur.

Edukacja


* Janina Kozyra - za przygotowywanie uczniów do kuratoryjnych konkursów przedmiotowych z biologii i chemii. Nominację otrzymała też Wioletta Krause.

Nagroda honorowa za działalność sponsoringową


* Serge Bosca, sponsor II ligowego zespołu piłki ręcznej. Nagrodę w jego imieniu odebrał syn, Anthony Bosca.

Honorowa nagroda Burmistrza Gminy Żukowo


* Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego - za rozwój infrastruktury komunikacyjnej i realizację projektu Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Specjalne wyróżnienie otrzymał również poseł na Sejm RP, Stanisław Lamczyk - za pomoc przy realizacji projektu PKM.

Na deser


Na zakończenie w 40 minutowym programie artystycznym zaprezentował się zespół Jana Konopa. Publiczność gromkimi brawami podziękowała za wspaniałe swingujące aranżacje w wykonaniu młodych wokalistów Alicji Serowik i Pawła Ruszkowskiego.
Organizatorem gali był Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!