SPR GKS Żukowo przegrał kolejny mecz przed własną publicznością ZDJĘCIA, WIDEO

Lucyna Puzdrowska
Drużyna SPR GKS Żukowo przegrała mecz z MKS Nielba Wągrowiec 21:30.
Drużyna SPR GKS Żukowo przegrała mecz z MKS Nielba Wągrowiec 21:30. Lucyna Puzdrowska
Zła passa I-ligowego zespołu żukowskich szczypiornistów trwa. Kolejne spotkanie w żukowskiej hali, przed własną publicznością, zakończyło sie porażką. Tym razem żukowianie grali z drużyną MKS Nielba Wągrowiec. Od początku przewagę wypracował sobie zespół gospodarzy i drużynie SPR GKS Żukowo ani razu nie udało sie doprowadzić do remisu.

Pierwsza bramka dla drużyny SPR GKS Żukowo padła dopiero w 6 minucie meczu. Jej autorem był najskuteczniejszy w drużynie gospodarzy – Krzysztof Gądek. Całą pierwszą część meczu goście grali perfekcyjnie w obronie. Ostra gra skończyła się dwiema groźnie wyglądającymi kontuzjami. Po atakach przeciwnika, parkiet musieli opuścić dwaj doświadczeni zawodnicy. Jakub Malczewski doznał urazu barku, a Grzegorz Dorsz kontuzji kolana. Takie straty musiały odbić się na formie SPR GKS Żukowo. Sukces drużyna gości zawdzięczac też może znakomitemu bramkarzowi - Arturowi Gawlikowi, który jest doświadczonym zawodnikiem, mającym za sobą występy w seniorskiej reprezentacji narodowej
Druga połowa tego spotkania nie wpłynęła na wynik końcowy. Goście już w pierwszej połowie wypracowali sobie przewagę i mimo zmiany bramkarza, żukowianom w drugiej połowie nie udało się doprowadzić nawet do wyrównania. Spotkanie zakończyło się przegraną SPR GKS Żukowo 21:30..