Dziś odbyło się ślubowanie klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 5 w Kartuzach.Osiemdziesięcioro uczniów złożyło ślubowanie na sztandar szkoły. Wobec rodziców, dziadków i gości zapewnili, że będą dobrze się uczyć, szanować szkołę i kochać Polskę.

Ślubowanie klas pierwszych to wydarzenie w życiu szkoły. Na pamiątkę tego dnia uczniowie klas pierwszych otrzymali dyplomy oraz rożki obfitości. Dostojni goście - burmistrz Mieczysław Gołuński, samorządowcy Andrzej Pryczkowski oraz Andrzej Borzestowski i Piotr Koniarski, przewodniczący Rady Rodziców - złożyli pełnoprawnym już uczniom życzenia najlepszych ocen, wspaniałego samopoczucia w szkole, by każdy dzień przynosił radość i chęć do pracy.

Wychowawczyniami klas I sa:
I a - Danuta Burchardt-Lutka
I b - Ewa Sieczkowska
I c - Mirosława Gdaniec
I d - Beata Stępień

Dzieci zaprezentowały się w piosenkach, wierszykach. Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcia, które ukażą się w Tygodniku Kartuzy. Datę publikacji podamy przy materiale ze ślubowania pierwszaków, w tygodniu z 6.10.2017

Nauka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!