(© Tomasz Bołt/Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Silny wiatr na Pomorzu. W piątek 13.10.2017 rano nad samym morzem osiąga w porywach 90 km/h. Uspokoi się dopiero po południu.

Synoptycy IMGW-PIB wydali ostrzeżenie 1 stopnia dla Pomorza. - Występuje i nadal jest prognozowany silny wiatr o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu i północnego zachodu. Nad samym morzem do rana wiatr nieco silniejszy, od 45 km/h do 60 km/h, w porywach do 90 km/h - czytamy w komunikacie.


Zobacz nasz RAPORT z wichury na Pomorzu 12/13.10.2017 r.Prognoza pogody dla Pomorza na piątek 13.10W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu stopniowo wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna od 12°C do 14°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 75 km/h, nad morzem silny i bardzo silny, od 40 km/h do 60 km/h, w porywach do 85 km/h, po południu stopniowo słabnący, zachodni i północno-zachodni.W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami mgła, ograniczająca widzialność do 500 m. Po północy lokalnie słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C, nad samym morzem około 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, rano nad morzem okresami dość silnym, w porywach do 55 km/h, z kierunków zachodnich.

Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!