Przedstawiamy maluszki, które przyszły na świat w Powiatowym Centrum Zdrowia w Kartuzach we wrześniu. Jest to tylko część noworodków, które urodziły się w PCZ Kartuzy. Nie wszystkie pierwsze chwile maluchów udało nam się uwiecznić. Panie, które zostały mamusiami po raz pierwszy czy kolejny, a nie udało nam się spotkać, prosimy o nadesłanie zdjęć. Na pewno opublikujemy buziaki waszych maluchów w "Tygodniku Kartuzy", dodatku lokalnym "Dziennika Bałtyckiego" i na www.kartuzy.naszemiasto.pl. Czekamy na fotografie pod adresem: lucyna.puzdrowska@prasa.gda.pl

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Alebazi (gość)

Noo fajne maluszki, nawet bardzo. Szkoda, ze jak ja rodzilam w sierpniu, to przez decyzje lekarki o za poznej cesarce moje dziecko urodzilo sie z ciezkim niedotlenieniem okoloporodowym i zmarlo po 6 dniach w innym szpitalu podczas ratowania jego zycia.. swietny szpital..