W Kartuzach, w NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby rejestracja do specjalisty odbywa się na bieżąco. Czas oczekiwania na wizytę jest zróżnicowany w poszczególnych poradniach ale wynosi od kilku dni do kilku tygodni, z wyjątkiem poradni okulistycznej, gdzie pacjent zgłasza się bez skierowania i rejestracja jest już do czerwca 2010 r.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W przychodni zdrowia w Żukowie na razie nie ma większych problemów z oczekiwaniem do specjalistów. Pojawią się one bliżej końca roku. Najszybciej można dostać się do chirurga i laryngologa – na wizytę czeka się 7 dni – u pulmonologa – oczekiwanie trwa do 2 tygodni. Do reumatologa, w zależności od wybranego lekarza czeka się od jednego do dwóch miesięcy. Kolejka do diabetologa i dermatologa wynosi 2 miesiące.
W Gminnym Ośrodku Zdrowia w Sierakowicach na wizytę u ginekologa i okulisty czeka się miesiąc. Natomiast zapisy na wizytę w poradni chirurgicznej i laryngologicznej realizowane są na bieżąco. Mimo, że w ośrodku jest czterech stomatologów na wizytę u dentysty trzeba czekać ponad miesiąc.

Jakie są kolejki u pozostałych specjalistów przeczytasz w dzisiejszym wydaniu Tygodnika Kartuzy

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!