Nocą spędzoną w policyjnym areszcie skończył się spacer po Pomieczynie dla 33-letniego mieszkańca gminy Przodkowo. Mężczyzna pod wpływem alkoholu zniszczył kilka znaków drogowych i zbił drogowe lustro.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tuż po północy policjanci z Przodkowa otrzymali zgłoszenie, iż na jednej z ulic w Pomieczynie ktoś powyginał kilka znaków drogowych i zbił znajdujące się tam drogowe lustro. Funkcjonariusze kilkaset metrów dalej od miejsca uszkodzeń zatrzymali pijanego 33-latka, który jak się później okazało był sprawcą tych zniszczeń. Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia znaków i lustra ale nie potrafił wytłumaczyć dlaczego to zrobił.
Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje zostaną mu przedstawione zarzuty uszkodzenia mienia za co grozi kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!