Od początku lipca na pomorskich drogach zginęło ponad 30 osób, a ponad 500 zostało rannych. Jak przerwać tę czarną serię na drogach i co zrobić, aby się jeździło bezpieczniej? Wspólnie z pomorską policją czekamy ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od początku lipca na pomorskich drogach zginęło ponad 30 osób, a ponad 500 zostało rannych. Jak przerwać tę czarną serię na drogach i co zrobić, aby się jeździło bezpieczniej?Wspólnie z pomorską policją czekamy na Wasze opinie. Już w poniedziałek na drodze krajowej nr 7 będzie dyżurował radiowóz pomorskiej drogówki - w godz. od 8 do 10 na odcinku z Gdańska do Kiezmarka, a od 10 do 12 na odcinku z Gdańska do Żukowa.

Przejeżdżający w okolicy kierowcy będą mogli przez CB Radio zgłaszać funkcjonariuszom niebezpieczne zdarzenia, nieodpowiedzialne zachowania na drodze oraz propozycje poprawy bezpieczeństwa i organizacji ruchu w rejonie "7".

Policjantów można wywoływać na ogólnodostępnym kanale 19 hasłem "Patrol drogówki".

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!