Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę region dostanie się pod wpływ układu niskiego ciśnienia, z zachodu napłynie polarno-morskie, wilgotne powietrze.

- Rano jeszcze można spodziewać się przejaśnień, ale z każdą godziną chmur będzie coraz więcej. Od południa zacznie padać, wieczorem opady mogą być intensywne. Temperatura w dzień wzrośnie maksymalnie do 11 stopni Celsjusza. Wiatr będzie silny, w porywach nad morzem do 40-45 km/h - mówi Krzysztof Ścibor z Biura Prognoz Pogody Calvus. - W nocy też może intensywnie padać, ale w niedzielę nad ranem opady będą już zanikać. W ciągu dnia padać nie powinno. Wiatr nad lądem będzie umiarkowany, nad morzem silniejszy. Termometry pokażą 12 stopni.

Poniedziałek również zapowiada się w miarę pogodnie. Padać nie powinno, a temperatura wzrośnie do 12-13 stopni. Wciąż będzie wiał umiarkowany wiatr z północnego zachodu.

- We wtorek dostaniemy się pod wpływ kolejnego niżu, będzie więc pochmurno i deszczowo. Silniej powieje, w porywach nad morzem do 50 km/h. Temperatura wzrośnie do 12 stopni - mówi Krzysztof Ścibor.

Padać będzie również w środę do południa. W czwartek czeka nas krótka poprawa pogody, deszcz padał będzie słabo i tylko lokalnie. W piątek deszczu będzie więcej, ale zrobi się cieplej, termometry pokażą 14-15 stopni Celsjusza. Noce będą jednak chłodne, temperatura spadnie do 6-7 stopni. Przez cały czas wiać będzie też umiarkowany wiatr.


Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!