(© archiwum db)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W piątek na Pomorzu możemy spodziewać się dużych przejaśnień, niestety nie obędzie się bez przelotnych opadów deszczu niemal w całym województwie.

W dzień na południowym wschodzie początkowo zachmurzenie całkowite i w Bieszczadach możliwe słabe opady deszczu, później większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Na pozostałym obszarze Polski zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże oraz miejscami przelotne opady deszczu, początkowo na północy kraju, a po południu także w centrum i na zachodzie. Na Mazurach i północy Mazowsza po południu możliwe słabe burze. Temperatura maksymalna od 17°C, 20°C na północy do 24°C, 25°C na południowym zachodzie; w rejonach podgórskich od 18°C do 22°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.


TVN Meteo/x-news


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiWiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!