Od 26 do 28 czerwca we Wrocławiu możemy uczestniczyć w jednym z największych tego rodzaju konwentów fantastyki, grozy i mangi. Oto galeria najlepiej przebranych postaci.Spotkanie miłośników klimatów science-fiction, fantasy, mangi i anime, książek czy filmów z gatunku horror czy gore rozpoczęło się w ostatni piątek. Stoiska z grami planszowymi, książkami, powieściami i gadżetami nie z tego świata są już rozstawione. A w leśnickim Zamku jeszcze przez dwa dni potrwają serie wykładów, warsztatów, prelekcji (para)naukowych i spotkań ze znanymi pisarzami. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz też: Dni Fantastyki 2015 we Wrocławiu [program, bilety]: Powrót do wielkich światów i epickich przygód

Sobota to dzień zdominowany przez tzw. cosplayerów, czyli wielbicieli fikcyjnych postaci, przebranych za swoich ulubieńców. Możemy spotkać bardzo wiernie odwzorowane postacie z książek, filmów, seriali czy gier komputerowych. Szczególnie popularni są bohaterowie ze świata Wiedźmina - udało nam się porozmawiać z Geraltem oraz Ciri. Poznaliśmy też Anakina Skywalkera i Nazgula.

Zobacz też, jak wyglądał tegoroczny poznański konwent Pyrkon:

Źródło: gloswielkopolski.pl/X-News

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!