Komunikat PA Gryf
Zmiana rozkładów jazdy linii 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 19, 24 i 27 od dnia 1 marca 2014 r.
W związku z realizacją postulatów pasażerów oraz w wyniku wprowadzania w życie uchwał poszczególnych samorządów w zakresie nazw przystanków, od soboty, 1 marca 2014 r. zmienione zostają rozkłady jazdy linii 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 19, 24 i 27.
Linia 7
Kurs z Sulęczyna do Kartuz, realizowany od poniedziałku do piątku o godz. 5.25 zostaje przyspieszony na godz. 5.20. Kurs z Kartuz do Sulęczyna o godz. 18.05 zostaje skierowany na okres próbny przez Mściszewice.
Uruchomiony zostaje nowy przystanek w Ręboszewie na wjeździe do centrum miejscowości, tylko w kierunku Sulęczyna.
Linia 8
W dni nauki szkolnej uruchomiony zostaje nowy kurs z Kartuz do Łapalic o godz. 7.20.
Linia 9
Kurs z Kartuz do Żukowa, realizowany o godz. 15.15 w dni nauki szkolnej zostaje skrócony do Os. Norbertanek.
Linia 12
Uruchomiony zostaje dla obu kierunków nowy przystanek "Kamienica Szlachecka, Różana" w Kamienicy Szlacheckiej, pomiędzy przystankami "Kamienica Szlachecka" a "Kamienica Szlachecka, Ostrowo".
Linia 13
Kurs z Kartuz do Brodnicy Górnej, realizowany od poniedziałku do piątku o godz. 16.00 zostaje skrócony do Przewozu.
Linia 14
Kurs z Kartuz do Sulęczyna przez Podjazy, realizowany od poniedziałku do piątku o godz. 16.00 zostaje skierowany przez Łyśniewo Sierakowickie.
Linia 24
Kurs z Sulęczyna do Borka, Granica, realizowany o godz. 7.10 w dni nauki szkolnej zostaje przyspieszony na godz. 7.05.
Ponadto na wszystkich liniach zmianie ulegają wybrane nazwy przystanków. Do czasy wymiany wszystkich tabliczek przystankowych, będą występować jednocześnie nazwy stare i nowe.
Kliknij na linię PA Gryf i sprawdź jej pełny rozkład
>> Rozkład jazdy linii 2 (obowiązuje od: 01.03.2014 r.)
>> Rozkład jazdy linii 3 (obowiązuje od: 01.03.2014 r.)
>> Rozkład jazdy linii 4 (obowiązuje od: 01.03.2014 r.)
>> Rozkład jazdy linii 5 (obowiązuje od: 01.03.2014 r.)
>> Rozkład jazdy linii 7 (obowiązuje od: 01.03.2014 r.)
>> Rozkład jazdy linii 8 (obowiązuje od: 01.03.2014 r.)
>> Rozkład jazdy linii 9 (obowiązuje od: 01.03.2014 r.)
>> Rozkład jazdy linii 12 (obowiązuje od: 01.03.2014 r.)
>> Rozkład jazdy linii 13 (obowiązuje od: 01.03.2014 r.)
Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?