Narciarze Cartusii Kartuzy na obozie w Dusznikach Zdroju [ZDJĘCIA]

Narciarze Cartusii Kartuzy na obozie w Dusznikach Zdroju
Narciarze Cartusii Kartuzy na obozie w Dusznikach Zdroju ze zbiorów klubu
Zawodnicy sekcji narciarskiej Cartusii Kartuzy już teraz budują formę na sezon zimowy. Przebywali na obozie przygotowawczym w Dusznikach Zdroju, gdzie trenowali i startowali na nartorolkach.

Zawodnicy Cartusii przebywali na obozie sportowym w Dusznikach Zdroju, gdzie na trasach nartorolkowych Polskiego Związku Biathlonu na Jamrozowej Polanie przygotowywali się do nowego sezonu. Uczestniczyli w nim zawodnicy naszej sekcji z różnych kategorii wiekowych.

Ci starsi wystartowali w Uphillu, czyli biegu pod górę na nartorolkach z Dusznik do Zieleńca na dystansie 11km. Zawody wygrali Czesi, a najlepszy z kartuzian Rafał Koryciński zajął 10 miejsce w stawce 61 rywali. Na 28 miejscu uplasował się Meissner (trzeci w swojej kategorii wiekowej), 31 był Mateusz Dudziński, a Ania Klasa dotarła do mety 41, co dało jej piąte miejsce wśród kobiet.

Tydzień wcześniej Koryciński w Letnim Biegu Jaćwingów na Nartorolkach w Gołdapi, na dystansie 21km, zajął 9 miejsce wygrywając równocześnie swoją kategorię wiekową.

Nadesłane: Janusz Meissner