Mecz 1/16 Pucharu Polski w futsalu: Budmax Przodkowo pokonał Red Dragons Pniewy 3:1 po dogrywce FOTO

Janina Stefanowska
W meczu 1/16 Halowego Pucharu Polski Budmax Przodkowo pokonał Red Dragons Pniewy 3:1 po dogrywce. Do przerwy GKS Przodkowo prowadził 1:0. W drugiej połowie goście wyrównali 1:1. O wynikach meczu rozstrzygnąć miała dogrywka 2x5 min. Gol Filipa Krefta i bramkarza Macieja Arndta dały Budmaksowi Przodkowo zwycięstwo. Kolejne spotkanie w Przodkowie 25 lutego z AZS Uniwersytet Gdański.

Mecz 1/16 Halowego Pucharu Polski w Przodkowie dał awans gospodarzom - Budmaksowi Przodkowo.
Pierwszą bramkę strzelił Kewin Sidor w 7. minucie, drugą - Łukasz Frajtag w 37. minucie. Filip Kreft był strzelcem drugiej bramki dla Przodkowa na 3 minuty przed końcem meczu a w ostatniej minucie, gdy rozległa się syrena - do bramki wpadła piłka rzucona przez Macieja Arndta.