Filip Kowalkowski Filip Kowalkowski

Internetowe głosowanie w konkursie "Przerwa na wspólne czytanie” rozpocznie się 2 października 2017 r. i potrwa do końca miesiąca. Biblioteki walczą o literaturę dla dzieci.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Janusza Żurakowskiego w Kartuzach bierze udział w konkursie "Przerwa na wspólne czytanie”.
Celem konkursu jest wyłonienie bibliotek, które w nagrodę otrzymają zestawy książek dla dzieci ufundowane przez fundatora nagród - Ferrero Polska Commercial Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

W konkursie przewidziano 20 nagród głównych dla dwudziestu bibliotek, które uzyskają największą liczbę głosów oraz 100 nagród II stopnia, dla kolejnych stu bibliotek.

Nagrodę główną stanowi 250 książek dla dzieci oraz 2 pufy oznaczone logotypem fundatora nagród. Natomiast nagroda II stopnia to zestaw 50 książek.

Jak głosować?
W głosowaniu mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne mieszkające w Polsce. Każdego dnia osoba głosująca może oddać tylko 1 głos. Aby zagłosować na kartuską bibliotekę, należy odwiedzić stronę internetową www.wspolneczytanie.pl i zarejestrować się w serwisie lub posiadać aktywne konto w popularnym serwisie społecznościowym Facebook.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 listopada 2017r.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!