Na scenie Kartuskiego Centrum Kultury zagrał zespół Łzy, a przed nim wystąpił H.U.B.E.R.T. Tak w tym roku zaczęła się akcja młodzieży - wsparcia dla Kartuskiego Hospicjum Domowego Caritas. Inicjatywa Joanny i Jarosława Bociańskich oraz Mateusza Sikorskiego jest formą wyrażenia wdzięczności za obecność placówki i zarazem szansą na jej lepsze funkcjonowanie - dzięki datkom.

Koncerty "Dwa światy" poprzedziła chwila sadzenia cebulek żonkili. Jak zawsze stawiła się najmłodsza wolontariuszka - Wiktoria - z mamą. Za to na sali koncertowej głośne granie wytrzymała Anastazja.
>>> Inauguracja Pól Nadziei 2017 w Kartuzach - sadzenie żonkili
W świat przebojów zabrał słuchaczy H.U.B.E.R.T.
Hity zespołu Łzy zaprezentowała nowa wokalistka grupy - Sara Chmiel. Grupa od maja realizuje trasę jubileuszową z okazji 20-lecia istnienia. Nie mogło więc zabraknąć "Agnieszki", "Puste słowa", "Czy możesz to dla mnie zrobić".

>>> Koncerty Dwa Światy 2015 w Kartuzach
>>> Koncert Dwa Światy w Kartuzach 2014

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!