Wizualizacja rozbudowy Komisariatu Policji w Żukowie

(© (mat. KWP))

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jesienią 2014 r. powinna rozpocząć się rozbudowa Komisariatu Policji w Żukowie.Będzie to wspólne dzieło Komendy Głównej Policji i samorządu Żukowa.

Obecnie trwa procedura pozyskania pozwolenia na budowę.
- W następnej kolejności zostanie rozpisany przetarg na głównego wykonawcę - informuje sierż. sztab. Michał Sienkiewicz z zespołu prasowego KWP w Gdańsku. - Szacujemy, że ten remont rozpoczniemy w drugiej połowie tego roku a zakończymy rok później.
W ramach przebudowy zwiększy się kubatura budynku, zmieni się układ pomieszczeń oraz zostaną przeniesione wejścia do budynku. Pomieszczenia zostaną kompleksowo zmodernizowane.  Po remoncie obiekt będzie bardziej funkcjonalny i przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Koszt inwestycji opiewa na około 2,8 mln złotych. Będzie on współfinansowany przez Komendę Główną Policji i gminę Żukowo, której udział wynieść ma milion złotych. Stosowna uchwała zapadnie na sesji 21 marca.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!