7 września na Wyspie Łabędziej w Kartuzach zagra Kapela ze Wsi Warszawa. Koncert odbędzie się w ramach Kaszebe Music Festiwal. To pierwsza tego typu impreza organizowana w mieście. Przed gwiazdą wieczoru zaprezentuje się dziesięć najlepszych kaszubskich kapel i artystów.

Kaszebe Music Festiwal odbędzie się 7 września o godz. 15 na Wyspie Łabędziej w Kartuzach. Tę fantastyczną muzyczną ucztę organizuje Stowarzyszenie Kulturalno - Artystyczne Perspektywa.
Kapela ze Wsi Warszawa w Kartuzach promować będzie swój najnowszy krążek pt. "Nord". Grupa na polskiej scenie obecna jest od 1997 roku. W swojej muzyce znakomicie łączy klasyczne nuty i pieśni folkowe z współczesnymi brzmieniami. Zespół występował w czterdziestu krajach na pięciu kontynentach.
Na pierwszym Kaszebe Music Festiwal przed Kapelą ze Wsi Warszawa zagrają:
- Tuok
- Wolne Owce
- Epi Kru
- Nobody
- Grupa 51
- Szerwony abodus
- Damroka
- Rod
- Young & Zgreds
- Laboratorium Pieśni

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!