Jaka będzie pogoda w sobotę, 15 września 2018? Pochmurno i wiatr. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 15.09.2018 dla Pomorza i całego kraju.

Jaka będzie pogoda w sobotę?W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, zachodni. Po południu porywy wiatru nad morzem osiągną 60 km/h.

Jaka będzie pogoda? Sprawdź naszą codzienną prognozę pogody!Jaka będzie pogoda w niedzielę?W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Na północy obszaru możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni.

Jak będzie pogoda na Pomorzu?


Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!
jaka będzie pogoda pomorzeJaka będzie pogoda na najbliższe dni?


Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:


Zobacz też: Pogoda na wrzesień 2018. Początek jesieni ciepły i przyjemny. Ochłodzenie przyjdzie dopiero w listopadzie. Długoterminowa prognoza pogody


Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!