W Lubichowie odbyły się tegoroczne Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zapasach. W zmaganiach młodzików, dziewcząt i w minizapasach wzięło udział 91 zawodników z wielu klubów i szkół województwa pomorskiego, a także goście z Rosji.
W zawodach wzięła udział liczna grupa reprezentantów powiatu kartuskiego: zawodnicy klubów Morena Żukowo i Cartusia Kartuzy, bracia Kibort ze Skrzerzewa walczący w Achillesie Kolbudy oraz uczniowie szkół z Kartuz, Kiełpina, Brodnicy Górnej, Somonina, Żukowa i Skrzeszewa.
Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zapasach w Lubichowie 2015 - wyniki
Młodzicy
Kategoria 29 kg
1. Karaśkiewicz Kacper - Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku
2. Ziembicki Piotr - Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku
3. Wojciechowski - Wiktor Szkoła Podstawowa w Sępólno Wielkie
4. Markuszewski - Jakub Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie
Kategoria 32 kg
1. Wolski Natan - Szkoła Podstawowa nr 5 w Kartuzach
2. Klichenko Eugenii - Rosja
3. Cyrocki Nikodem - Szkoła Podstawowa w Żukowie
Kategoria 35 kg
1. Gukov Aleksandr - Rosja
2. Skalik Piotr -Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku
3. Wachniewski-Zapała Jerzy - Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
4. Majewski Dawid - Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
5. Skolimowski Filip - Szkoła Podstawowa w Lubichowie
Kategoria 38 kg
1.Hirsz Mateusz - Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie
2. Rodevich Makar - Rosja
3. Drewa Andrzej - Szkoła Podstawowa w Brodnicy Górnej
4. Kopczak Kacper - Szkoła Podstawowa w Koczale
5. Barabanov Vladislav- Rosja
6. Krupa Dominik - Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
7. Przewoźny Dawid - Szkoła Podstawowa w Zelgoszczu
8. Ossowski Maksymilian - Szkoła Podstawowa w Żukowie
9. Częczek Cezary - Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
Kategoria 42 kg
1. Gladkii Aleksandr - Rosja
2. Ciesielski Bartłomiej - Szkoła Podstawowa w Koczale
3. Butenko Ilia - Rosja
4. Cyrocki Remigiusz - Szkoła Podstawowa w Żukowie
5. Cudnik Konrad - Szkoła Podstawowa w Żukowie
Kategoria 47 kg
1. Godziński Oliwier - Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
2. Tużyk Kamil - Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
3. Korobienik Matvei - Rosja
4. Litwin Juliusz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach
5. Sawicki Dawid - Szkoła Podstawowa w Żukowie
6. Stęplewski Jan - Szkoła Podstawowa w Lubichowie
Kategoria 53 kg
1. Brzozowski Natan - Szkoła Podstawowa w Somoninie
2. Szynszecki Dawid - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach
3. Dobrowolski Jakub - Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku
4. Gort Miłosz - Szkoła Podstawowa w Lubichowie
Kategoria 59 kg
1. Rapczuk Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku
Kategoria 66 kg
1. Szafraniak Bartosz - Szkoła Podstawowa nr 65 Gdańsk
2. Gorczyński Robert - Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku
Kategoria 73 kg
1. Komorowski Patryk - Szkoła Podstawowa nr 55 w Gdańsku
2. Szymczak Michał - Szkoła Podstawowa w Wojanowie
Punktacja Drużynowa
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Żukowie
V miejsce - Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie
VI-VII miejsce - Szkoła Podstawowa w Koczale
VI-VII miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach
VIII-XI miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5 w Kartuzach
VIII-XI miejsce - Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
VIII-XI miejsce - Szkoła Podstawowa w Somoninie
VIII-XI miejsce - Szkoła Podstawowa nr 55 w Gdańsku
XII miejsce - Szkoła Podstawowa w Lubichowie
XIII miejsce - Szkoła Podstawowa w Wojanowie
XIV-XV miejsce - Szkoła Podstawowa w Sępólnie Wielkim
XIV-XV miejsce - Szkoła Podstawowa w Brodnicy Górnej
Dziewczęta
Kategoria 38 kg
1. Rejter Paulina - GKS Cartusia Kartuzy
2. Marchel Klaudia - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 44 kg
1. Strzelczyk Patrycja - UKS Łękinia
2. Niklas Patrycja - GKS Cartusia Kartuzy
3. Rejter Martyna - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 48 kg
1. Majewska Weronika - ZKS Miastko
2. Kuźmitowit Julia - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 53 kg
1. Głodek Magdalena - Olimpik Lubichowo
2. Klein Sandra - Olimpik Lubichowo
3. Krzysztoń Natalia - Olimpik Lubichowo
Kategoria 60 kg
1. Menard Paulina - GKS Cartusia Kartuzy
2. Gdaniec Klaudia - Olimpik Lubichowo
3. Trembecka Patrycja - Olimpik Lubichowo
Punktacja Drużynowa
I miejsce GKS Cartusia Kartuzy
II miejsce Olimpik Lubichowo
III-IV miejsce ZKS Miastko
III-IV miejsce UKS Łękinia
Mini Zapasy
Kategoria 23 kg
1. Kibort Marcel - Achilles Kolbudy
2. Leonarczyk Oskar - Morena Żukowo
3. Gort Marcin - Olimpik Lubichowo
4. Wysocki Jacek - ZKS Miastko
5. Jankowski Michał - ZKS Miastko
Kategoria 26 kg
1. Dobka Olivier - GKS Cartusia Kartuzy
2. Ciemna Tyberiusz - Morena Żukowo
3. Kibort Michał - Achilles Kolbudy
Kategoria 27 kg
1.Regliński Filip - Morena Żukowo
2. Niklas Karol - GKS Cartusia Kartuzy
3. Hoduj Tomasz - Morena Żukowo
4. Halman Jakub - Morena Żukowo
5. Pieńkowski Kacper - Olimpia Elbląg
Kategoria 28 kg
1. Dąbrowski Igor - Morena Żukowo
2. Wojciechowski Hubert - ZKS Miastko
3. Stachewicz Norbert - Achilles Kolbudy
4. Jotko Marcel - Olimpik Lubichowo
Kategoria 31 kg
1. Żynda Adrian - GKS Cartusia Kartuzy
2. Mcgowan Maximilian - Olimpia Elbląg
3. Nowakowski Jakub - Olimpik Lubichowo
4. Micun Adam - Achilles Kolbudy
Kategoria 33 kg
1. Bińczyk Karol - UKS Łękinia
2. Andraka Filip - GKS Cartusia Kartuzy
3. Wróblewski Kacper - Olimpia Elbląg
4. Michalski Paweł - Achilles Kolbudy
Kategoria 35 kg
1. Szyca Błażej - Olimpik Lubichowo
2. Wolski Noe - GKS Cartusia Kartuzy
3. Pieńkowski Aleksander - Olimpia Elbląg
Kategoria 37 kg
1. Landowski Paweł - Olimpik Lubichowo
2. Kreft Beniamin - Morena Żukowo
3. Niechwiadowicz Mikołaj - Morena Żukowo
Kategoria 44 kg
1. Myszk Jakub - GKS Cartusia Kartuzy
2. Dera Tymon - GKS Cartusia
3. Bielawa Oliwier - Morena Żukowo
Kategoria 48 kg
1. Stromski Eryk - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 61 kg
1. Janzen Paweł - GKS Cartusia Kartuzy
2. Kwidziński Paweł - GKS Cartusia Kartuzy
3. Hermanowski Łukasz - Olimpia Elbląg
Punktacja Drużynowa
I miejsce GKS Cartusia Kartuzy
II miejsce Morena Żukowo
III miejsce Olimpik Lubichowo
IV miejsce Achilles Kolbudy
V miejsce Olimpia Elbląg
VI miejsce ZKS Miastko
VII miejsce UKS Łękinia
9 ulubionych miejsc kleszczy w ciele
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?