GKS Sierakowice - Kaszuby Połchowo 0:3. Cenne wyjazdowe zwycięstwo | ZDJĘCIA

Krzysiek Hoffmann
GKS Sierakowice - Kaszuby Połchowo 0:3
GKS Sierakowice - Kaszuby Połchowo 0:3 Piotr Ciskowski
GKS Sierakowice - Kaszuby Połchowo 0:3. To było bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo piłkarzy Jakuba Pluskoty. Kibice długo na pierwszego gola nie musieli czekać, bo pierwsza bramka wpadła w 3 minucie, a strzelił ją Mariusz Grzywacz. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego.

GKS Sierakowice - Kaszuby Połchowo 0:3, czyli cenne czwarte zwycięstwo piłkarzy Jakuba Pluskoty w trzynastej kolejce pomorskiej klasy okręgowej. Worek z bramkami rozwiązał się już w trzeciej minucie, gdy celnie piłkę w siatce umieścił Mariusz Grzywacz.

Kolejne dwa gole dołożyli Adrian Cherek (66 minuta) oraz Michał Skwiercz (73).

A dla zespołu z gminy Puck to był już piąty mecz, w którym Kaszuby Połchowo strzeliły swoim rywalom trzy bramki (wliczając w to walkower z Olimpią Osowa).

Kaszuby Połchowo dzięki wyjazdowemu zwycięstwu z GKS Sierakowice 3:0 powędrowały w górę tabeli i całkiem prawdopodobne, że w tej rundzie zameldują się tam na stałe.

Choć obronić Twierdzę Połchowo w ten weekend będzie bardzo trudno. W niedzielę o godz. 12 piłkarzy Jakuba Pluskoty czeka spotkanie z niepokonanym dotąd liderem zespołem GOSRiT Luzino.