FC Kartuzy przegrał mecz 1/8 rozgrywek Pucharu Polski w futsalu z białostockim MOKS Słoneczny Stok ZDJĘCIA, WIDEO

Janina Stefanowska
W ramach 1/8 rozgrywek Pucharu Polski, zespół FC Kartuzy zagrał w hali sportowej w Kiełpinie z ekstraklasową drużyną MOKS Słoneczny Stok Białystok. Kartuzianie nie wykorzystali wszystkich szans i przegrali 2:6.

FC Kartuzy: MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:6 (0:3)
W pierwszej połowie padły trzy bramki dla gości. W drugiej połowie gospodarze strzelili swoją pierwszą bramkę (7.41 min). W 15.07 minucie było już 1:6 a to za sprawą m. in. bramki samobójczej zawodnika FC Kartuzy. Mecz zakończył się rezultatem 2:6.