Dziś w szkołach w całej Polsce rozbrzmiał długo wyczekiwany ostatni dzwonek przed wakacjami. Uczniowie rozpoczęli dwumiesięczną labę. Z aparatem odwiedziliśmy dzieci z klas I-III w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach.

W szkole podstawowej nr 1 w Kartuzach zakończenie roku podzielono na dwie części dla klas I-III i IV-VI. Cała społeczność spotkała się na wspólnej mszy św. w kościele św. Kazimierza. Towarzyszyliśmy najmłodszym członkom szkolnej społeczności. Na uroczystej akademii były gratulacje i nagrody dla najlepszych uczniów i wakacyjny program artystyczny. Uczniowie podziękowali też swoim nauczycielom za całoroczny trud i troskę. Dzieci z uśmiechem na dwa miesiące pożegnały szkołę na dwa długie miesiące.

Wakacje

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!