(© Fot. Nadesłane)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dzięki podpisanej dzisiaj umowie przez starostę kartuskiego Janinę Kwiecień i wojewodę Romana Zaborowskiego na dofinansowanie tzw. schetynówek - prawdopodobnie jeszcze w tym roku będzie można korzystać z nowej drogi łączącej Przodkowo z Czeczewem.

– To wspólna inwestycja gminy Przodkowo i powiatu kartuskiego – powiedziała Janina Kwiecień. – Gmina daje na nią 500 tys. zł, powiat 700 tys. zł a dofinansowanie wynosi 1,2 mln zł.
W roku 2010 dofinansowanie inwestycji drogowych w ramach tzw. schetynówek otrzymało 12 projektów powiatowych i 16 projektów gminnych. Za łączną kwotę 56 540 000,00 zł możliwe będzie wyremontowanie około 200 kilometrów pomorskich dróg. Projekty zakwalifikowane do dofinansowania wyłonione zostały z pośród 111 wniosków, jakie wpłynęły do Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!