202 absolwentów klas gimnazjalnych z Żukowa już rozpoczęło wakacje ZDJĘCIA, WIDEO

Dla 202 uczniów klas III gimnazjum w Żukowie nastał czas rozstania ze szkołą. Uczyli się w ośmiu klasach. uzyskali bardzo dobre wyniki. Zżyli się ze szkołą i z sobą. Przed nimi kolejny etap życia. Najlepsi otrzymali grawerowane imieniem i nazwiskiem wieczne pióra od samorządu Żukowa.

Zakończenie roku szkolnego w żukowskiej Dwójce odbyło się w scenerii balu absolwentów - salę zdobiły jeszcze czerwone serduszka zgodnie z motto balu "Miłość rośnie wokół nas"

- A Wy drodzy trzecioklasiści już za chwilę staniecie się absolwentami naszej szkoły - mówiła Mirosława Żołna, dyrektor SP 2. - Przed Wami jeszcze rekrutacja do szkół średnich. Życzę Wam z całego serca tego, aby 1 września każdy z Was rozpoczął naukę w wybranej szkole, klasie tej z pierwszego wyboru. Wierzę, że w wielu przypadkach tak będzie, bo jest duża liczba świadectw z paskiem, większość z Was z egzaminu gimnazjalnego otrzymała zadowalający wynik.
Drodzy uczniowie, w tym roku szkolnym osiągnęliście znaczące sukcesy w licznych konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych. Możemy pochwalić się laureatami i finalistami w wojewódzkich konkursach przedmiotowych, w konkursach ogólnopolskich. To ogromna zasługa waszych rodziców, nauczycieli i oczywiście Was samych. Dziękujemy.
Gratuluję wszystkim uczniom wyników w nauce na miarę swoich możliwości, z wielu z Was jesteśmy dumni.
W tym miejscu dziękuję wszystkim nauczycielom za rok wytężonej pracy i dobrą atmosferę. Praca z Wami jest dla mnie zaszczytem. Bardzo Wam dziękuję.

Nagrody burmistrza - wygrawerowane imieniem i nazwiskiem wieczne pióra - otrzymali:
Weronika Błaszkowska, Kacper Juc, Natalia Socha, Dawid Pionk, Roksana Chorążewicz, Marzena Krapkowska, Julia Gawin, Kacper Plicht.

Słowa podziękowania kieruję do wszystkich rodziców, którym zależało na budowaniu pozytywnego wizerunku naszej szkoły - kontynuowała pani dyrektor. - Dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie. Za pomoc. Za to że zawsze mogliśmy liczyć na wasze wsparcie, szczególnie finansowe. Na ręce pana przewodniczącego kieruję słowa podziękowania w imieniu nauczycieli, uczniów i rodziców za stworzenie nam bardzo dobrych warunków do nauki i pracy. Dziękuję za fundowanie uczniom nagród za wyniki w nauce i udział w konkursach, za sponsorowanie wyjazdu naszych uczniów do zaprzyjaźnionej niemieckiej gminy oraz współpracę z nami w celu podejmowania efektywnych działań wspierających rozwój dzieci

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 w Żukowie - zdjęcia, wideo

Wideo

Janina Stefanowska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3