Wybierz region

Wybierz miasto

  Jeżdżę bezpiecznie. Opel za osiem kuponów

  Autor: (wit)

  2000-10-06, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Czerwony Opel Agila jest główną nagrodą w naszej akcji "Jeżdżę bezpiecznie". Dziś "Dziennik Bałtycki" publikuje drugi kupon konkursowy. Wystarczy zebrać osiem takich kuponów, prawidłowo odpowiedzieć na zawarte w ...

  Czerwony Opel Agila jest główną nagrodą w naszej akcji "Jeżdżę bezpiecznie". Dziś "Dziennik Bałtycki" publikuje drugi kupon konkursowy.

  Wystarczy zebrać osiem takich kuponów, prawidłowo odpowiedzieć na zawarte w nich pytania i nadesłać pod adresem redakcji: Biuro Konkursów "Dziennika Bałtyckiego", Targ Drzewny 9/11, 80-984 Gdańsk z dopiskiem "Jeżdżę bezpiecznie". Spośród osób, które nadeślą osiem kuponów wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu. Główną nagrodą jest samochód osobowy Opel Agila, który czeka w salonie samochodowym Serwis Haller w Gdańsku Osowej przy ulicy Odyseusza 20.

  Wspólną akcję "Dziennika" i Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego Hestia Insurance stworzyliśmy po to, by poprawić bezpieczeństwo na trójmiejskich drogach. Przysyłane przez Państwa sygnały o niebezpiecznych miejscach na drogach trafiają bezpośrednio do trójmiejskich urzędników. Każde zgłoszenie jest sprawdzane i wyjaśniane.

  Nie każdy jednak sygnał dotyczy organizacji ruchu, np. Czytelnicy często narzekają na kierowców, którzy przekraczają dopuszczalną na terenie zabudowanym prędkość 60 kilometrów na godzinę. Jeżeli zauważyłeś na drodze niebezpieczne miejsce, zadzwoń natychmiast. Na sygnały czekamy pod numerem bezpłatnej infolinii: 0 800 1500 39 lub pod adresem internetowym: opinie@prasabalt.gda.pl.

  Sygnały można również nadsyłać pod adresem: Targ Drzewny 9/11, Gdańsk 80-894 z dopiskiem "Jeżdżę bezpiecznie".

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)